Кредитоліст – це зручний та корисний сервiс пошуку вигiдних пропозицiй вiд найкращих мiкрофiнансових органiзацiй в Украïнi. Рекомендуємо надсилати заявки відразу в декілька мікрофінансових організацій, у такий спосіб ви збільшуєте шанси на отримання кредит онлайн на картку, а також ви зможете обрати для себе найкращі умови кредиту.

moneyveo_creditolist

Перший кредит

до 17 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

CreditPlus

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

10 хвилин

Tradition_logo

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

22 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

credit_kasa

Перший кредит

до 10 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

3 хвилини

money4you_logo

Перший кредит

до 7 000 грн

 Повторний кредит

до 12 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

E-groshi

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

Moneyboom credit online

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 15 000 грн

 Ставка у день

1.75%

Вік

20 - 70 років

Час розгляду

7 хвилин

Credit7_creditolist

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

7 хвилин

Alex_credit_creditolist

Перший кредит

до 4 000 грн

 Повторний кредит

до 18 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18-70 років

Час розгляду

10 хвилин

Зміст:

Гроші до зарплати  

Давно відкладали покупку бажаної побутової техніки, гаджетів чи інших речей? Тепер немає необхідності чекати на чергову зарплату, щоб можна було дозволити собі витратити гроші на особисті потреби. Якщо ви не знаєте де взяти гроші до зарплати, завжди можна скористатися послугами МФО – це мікрофінансова організація, яка готова надати власну допомогу на максимально вигідних умовах.

Незважаючи на те, що в Україні питаннями кредитування, окрім МФО, також опікуються й банки, послуги останніх менш популярні серед фізичних осіб. Ви запитаєте: чому? Для цього слід детальніше розібратися в особливостях роботи кожної структури, що надає послуги кредитування.

Банки найчастіше працюють із довгостроковими кредитами, які видаються на великі грошові суми. Тому люди звертаються до банку для здійснення величезних покупок: наприклад, машина, квартира, будинок, дача, ділянка під будівництво, для відкриття своєї справи (бізнесу) та багато іншого. Через це здійснюється видача кредиту під невеликі відсотки із точно прописаними умовами повернення в договорі про співробітництво. Якщо відбулася прострочка за кредитом, позичальника чекають серйозні штрафні санкції, він може отримати погану кредитну історію. Останнє негативно впливає на майбутнє клієнта – при повторному оформленні кредиту. Важливий момент: в банку кредит може отримати далеко не кожен клієнт. Для цього важливо:

  • бути офіційно оформленим;
  • мати стабільний щомісячний дохід, що підтверджується спеціальною довідкою.

Тому відсоток відмов по банківським кредитам досить великий. Процедура виглядає так: клієнт збирає необхідний пакет документів, спілкується з менеджером банку, а подана заявка може розглядатися протягом декількох днів.

В результаті можна зробити висновок, що отримати кредит до зарплати на картку в банку невигідно через величезну кількість умов та тривалі терміни очікування відповіді. Щодо співпраці з МФО, у цьому випадку все набагато простіше.

МФО – це мікрофінансова організація, яка займається комерційною діяльністю з метою надання невеликих позик на мінімальні терміни. При цьому за своїми функціями МФО кардинально відрізняється від банківських структур. Адже саме завдяки МФО з’явилася така поширена послуга, як «гроші до зарплати на карту».

Особливості роботи таких організацій:

  1. Представлені структури готові видавати відносно невеликі суми порівняно з банками (наприклад, до 50 000 грн.) на короткий термін – найчастіше до 1 місяця. Але якщо зробити розрахунок за річною ставкою, сума переплати буде занадто високою, а тому в МФО потрібно працювати за принципом: чим швидше віддаси, тим в більшому плюсі будеш.
  2. Позичити гроші до зарплати буде набагато простіше завдяки відсутності різних умов та вимог до клієнтів.
  3. Відсоток відмов мінімальний.

Пакет документів теж невеликий: знадобиться паспорт, ІПН (або ID картка) та банківська картка, на яку будуть зараховані необхідні кошти.

Кредити до зарплати

Послуги «гроші до зарплати на карту» потребують багато людей, яким терміново потрібна певна грошова сума на непередбачені витрати, коли неправильно були розраховані кошти, а до зарплати ще кілька днів або тижнів. Причому для оформлення швидкої мікропозики зовсім необов’язково особисто відвідувати відділення МФО, всі фінансові операції можна виконати у зручному онлайн режимі, не виходячи з дому.

Завдяки цілодобовій роботі мікрофінансових організацій клієнти зможуть отримувати гроші до зарплати онлайн на карту 24/7. Це зручно та безпечно. Все, що потрібно, виконати кілька простих кроків:

Зайти на сайт МФО

Потрібно пройти швидку процедуру реєстрації на сайті, дотримуючись спеціальних підказок під час заповнення кожного поля у відповідній формі.

Надати документи

Потрібні відскановані копії паспорта та ІПН.

Прорахунок певної суми та строків її погашення

Для цього потрібно скористатися запропонованим калькулятором онлайн для розрахунку, щоб підібрати максимально зручний термін кредитування.

Надіслати заявку на розгляд

Заявка буде розглянута протягом 15 хвилин, після чого клієнт отримує негайну відповідь.

Крім того, МФО не висуває жорстких вимог щодо того, хто саме може отримати гроші в кредит до зарплати. Тому оформити мікропозику можуть громадяни з наступних категорій:

• українські громадяни із непростроченим паспортом;
• студенти, починаючи з 18-річного віку;
• пенсіонери без постійного місця роботи (вік пенсіонерів може бути обмежений – до 65 років або до 70 років).

При цьому немає потреби доводити свою платоспроможність, а тому отримати мікропозику можуть навіть ті, хто неофіційно працевлаштований або зовсім не працює.

Виходячи з сучасної статистики, відсоток відмов у МФО набагато нижчий порівняно з банками. Однак ці структури також проводять перевірки всіх своїх майбутніх клієнтів з метою власної безпеки: щоб бути впевненими, що клієнт точно поверне позичену суму грошей у встановлені терміни. Тому у позиці може бути відмовлено такій категорії осіб:

• Якщо є великі прострочення за минулими кредитами у цій організації.
• Якщо є непогашена заборгованість у інший МФО (у цьому разі враховується сума боргу).

Для швидкого зарахування мікропозики онлайн знадобляться реквізити банківської картки. Ця інформація є конфіденційною, тому не передається стороннім особам.

Гроші до зарплати на картку онлайн

Оформляючи кредит на карту до зарплати, в анкеті клієнти МФО не побачать пункту, де необхідно вказати мету отримання коштів. Це пов’язано з тим, що організації не цікавляться питанням: навіщо потрібна та чи інша сума грошей?

Причин, коли можуть знадобитися терміново гроші до отримання заробітної плати, багато: 

• Потрібно купити продукти та речі першої необхідності.
• Потрібно заплатити за комунальні послуги.
• Хочеться відпочити із друзями, відсвяткувати певну подію.
• Зламалася машина, побутова техніка – пралка, холодильник та інше.
• Необхідно купити побутові товари, поки діє вигідна акція, є знижка.
• Потрібно купити подарунок своїм рідним, друзям, колегам по роботі.
• Потрібні гроші на картку до зарплати на особисті витрати та багато іншого.

Цей список можна продовжувати до нескінченності, тому що у кожної людини існують певні потреби, які необхідно терміново фінансувати. Мікропозики надаються українцям малими кредиторами – це нецільові кредити, які можна витратити на все, що завгодно

Таким чином, МФО часто називають популярною фразою «чарівна паличка», яка готова прийти на допомогу, коли гроші закінчилися, а до зарплати ще далеко. Особливо популярна послуга «позика до зарплати на картку» серед клієнтів, які мають зіпсовану кредитну історію. У цьому разі лояльність мікрофінансових організацій одна із найважливіших переваг для даної групи клієнтів.

Ще одними аргументами у бік співробітництва з МФО є висока швидкість виконання поставлених завдань та простий спосіб оформлення. Тому відзначають такі переваги

1. Немає необхідності витрачати час на підготовку величезної кількості документів, довідок.
2. Не треба буде довго чекати рішення від мікрофінансової структури. Вся процедура, починаючи з подання заявки та зарахування коштів на картку, займає не більше півгодини.
3. Для подачі заявки достатньо мати під рукою будь-який гаджет із можливістю виходу до Інтернету.
4. Послуга віддаленого кредитування передбачає виконання всіх необхідних операцій у цілодобовому режимі.
5. Завдяки високій конкуренції серед українських МФО, клієнти зможуть обирати організації з найкращими та найвигіднішими умовами співпраці.
6. Не потрібно звітувати перед кредиторами та пояснювати, навіщо вам позика до зарплати онлайн.

Позичити певну грошову суму у мікрофінансовій організації дійсно зручно та раціонально, якщо ваші цілі виправдовують кошти, переплачені за нарахований відсоток. При цьому борг вважається повністю погашеним не тоді, коли клієнт надішле останню частину грошей, а коли вся сума буде зарахована на рахунок МФО

Кошти до зарплати терміново

Коли терміново потрібні гроші, насамперед кожен звертається за допомогою до своїх друзів, рідних та близьких. Якщо вони не можуть позичити необхідну суму, залишається єдиний перевірений варіант – звернутися за допомогою до МФО. Завдяки цілодобовій роботі даних організацій кожен клієнт зможе розраховувати на те, що отримати гроші до зарплати на картку можна дійсно дуже швидко, і навіть вночі.

У житті трапляються різні ситуації і часом гроші можуть знадобитися ввечері, вночі, коли всі банки вже закриті, або у вихідні, святкові дні. У такому разі МФО завжди готова прийти на допомогу та не залишить своїх клієнтів без коштів у кишені.
Для отримання грошей до зарплати онлайн потрібно мати при собі будь-яку банківську картку:

• ПриватБанк;
• Ощадбанк;
• Альфа Банк та інші.

Головна умова – картка має бути від українського банку та використовувати одну з платіжних систем – Visa або MasterCard.
При цьому видача швидких кредитів можлива на кілька днів або кілька місяців, а діяльність всіх організацій обов’язково регулюється постановами НБУ.

Щодо мінусів мікрофінансових організацій, які стосуються високих відсоткових ставок, усьому є своє логічне пояснення. Така позиція пов’язана з величезними ризиками: МФО не вимагає від фізичних осіб довідки про доходи, тому ризикує власними грошима, видаючи їх неперевіреним громадянам. Крім того, часто гроші до зарплати онлайн видаються клієнтам із поганою кредитною історією. Якщо людина один або кілька разів не виконала умови договору, де гарантії, що на цей раз вона заплатить зазначену суму?

В результаті співпраця клієнта з мікрофінансовими організаціями в першу чергу будуватиметься на довірі. Якщо з певних причин клієнт МФО розуміє, що не встигає своєчасно погасити кредит, рекомендується у цьому чесно зізнатися кредитору та не ховатися. Інакше буде нараховано штрафи у високому розмірі. Штраф може полягати у вигляді збільшення відсотка або як окремо нарахованої пені, яку потрібно сплатити у зазначені терміни.
Перед тим, як взяти гроші до зарплати без відсотків, потрібно точно розуміти, що ви встигнете погасити заборгованість. Вказуйте терміни повернення боргу у договорі із «запасом». Наприклад, якщо зарплата нараховується на початку місяця, потрібно накинути ще кілька днів на випадок, якщо раптом відбудеться затримка виплат.

Якщо клієнт не встигає своєчасно сплатити кредит, завжди можна звернутися за допомогою до МФО, розповідаючи про свою ситуацію. У такому разі кредитори можуть запропонувати пролонгацію мікропозики – надання додаткового часу для погашення заборгованості. Це особливо популярно для тих, хто неправильно розрахував термін повернення грошей і не встигає віддати всю суму. В результаті можна обійтись без штрафів.

Поширені питання та відповіді

Оформити онлайн позику невеликої суми грошей можливо, вказавши в анкеті паспортні дані (номер, серію, дату видачі), ідентифікаційний код, номер банківської картки. Потрібно вписувати лише точні та правдиві відомості про себе, уважно перевіряючи кожен пункт, щоб не допустити помилки.

У разі непогашення кредиту доведеться відповідати. Багато позичальників дотримуються помилкової думки, що якщо кредит був виданий в режимі онлайн і терміново, можна не поспішати з оплатою. МФО має всі необхідні особисті дані позичальника, тому при непогашенні кредиту в зазначені терміни (порушення умов договору), такі дії призведуть до неприємних наслідків.

За прострочення платежу будуть нараховані штрафи. Тому у разі відсутності можливості своєчасно внести плату, рекомендується заздалегідь повідомити кредитора про свою проблему. У деяких випадках кредитор може піти назустріч клієнту та запропонувати таку популярну послугу, як пролонгація позики. Якщо позичальник не повідомляє причину несплати, то йому загрожує підвищення процентної ставки, від чого автоматично збільшується сума заборгованості.

Так, звичайно, дострокове погашення онлайн кредитів можливе і здебільшого лише вітається МФО компаніями.  Кожна компанія розглядає такі випадки індивідуально, тому при виникненні такої необхідності – зв’яжіться з представником своєї МФО компанії щоб дізнатися про свої умови.

Пролонгація кредиту – ідеальний спосіб для позичальника з мінімальними втратами виплатити кредит завдяки додатковому часу від кредитора. Це актуально для тих клієнтів, які з певних причин не можуть вчасно сплатити заборгованість. В результаті їм продовжують термін позики, щоб можна було сплатити борг без пені та штрафних санкцій, а також – щоб у клієнта не виникла погана кредитна історія.

Поширеною послугою вважається реструктуризація кредиту, актуальна для багатьох МФО, які пропонують змінити умови чинного договору позики, що знижує фінансове навантаження на клієнта. Таким чином, позичальник отримує тимчасове відстрочення платежів, збільшення терміну кредиту, надання зменшеної відсоткової ставки і навіть зміну валюти кредиту.

Елена Гришко

Елена Гришко

фінансовий аналітик України.

Лицензіі та основна юрідічна інформація

Огранізація:

Alex Credit

Юридична особа:

ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335

Ліцензія:

ФК № 930 від 08.08.2017

Контакти:

49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх

APR (річна відсоткова ставка):

620,5%

Огранізація:

Credit7

Юридична особа:

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

Ліцензія:

ФК № 1177 від 19.03.2019

Контакти:

04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 23

APR (річна відсоткова ставка):

693,5%

Огранізація:

MoneyBoom

Юридична особа:

ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990

Ліцензія:

IK № 126 від 15.05.2014

Контакти:

01033, Київ, вул. Жилянська, 41

APR (річна відсоткова ставка):

638,75%

Огранізація:

Money4you

Юридична особа:

ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

Ліцензія:

№ 803 від 07.05.2019

Контакти:

03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

APR (річна відсоткова ставка):

675%

Огранізація:

CreditKasa

Юридична особа:

ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

Ліцензія:

№ 2401 від 08.06.2017

Контакти:

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 , (044) 333 52 22

APR (річна відсоткова ставка):

657%