Кредитоліст – це зручний та корисний сервiс пошуку вигiдних пропозицiй вiд найкращих мiкрофiнансових органiзацiй в Украïнi. Рекомендуємо надсилати заявки відразу в декілька мікрофінансових організацій, у такий спосіб ви збільшуєте шанси на отримання кредит онлайн на картку, а також ви зможете обрати для себе найкращі умови кредиту.

moneyveo_creditolist

Перший кредит

до 17 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

CreditPlus

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

10 хвилин

Tradition_logo

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

22 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

credit_kasa

Перший кредит

до 10 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

3 хвилини

money4you_logo

Перший кредит

до 7 000 грн

 Повторний кредит

до 12 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

E-groshi

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

Moneyboom credit online

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 15 000 грн

 Ставка у день

1.75%

Вік

20 - 70 років

Час розгляду

7 хвилин

Credit7_creditolist

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

7 хвилин

Alex_credit_creditolist

Перший кредит

до 4 000 грн

 Повторний кредит

до 18 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18-70 років

Час розгляду

10 хвилин

Зміст:

Гроші в борг

До зарплати ще кілька тижнів, а гроші терміново потрібні вже зараз? Друзі та родичі не можуть врятувати, а відкладених зайвих грошей на «чорний день» немає? У такому разі можна взяти гроші в борг у МФО. Мікрозайм – це реальне вирішення проблеми в найкоротші терміни. Немає необхідності довго шукати та збирати велику кількість документів, як у випадку з оформленням кредиту в банку.

Але перед цим потрібно спочатку з’ясувати для себе кілька важливих нюансів:

 1. Визначьтеся, чи ваша ситуація настільки критична, що без позичених коштів зараз не обійтися.
 2. Спочатку оцініть власні можливості, адже якщо взяти гроші в борг, надалі їх доведеться повертати у вказані терміни. Тому варто відповісти на запитання: чи зможете ви повернути позичені кошти в строк без шкоди для власного бюджету?

Якщо ви впевнені у своїх фінансових можливостях, тоді можна сміливо оформляти кредит, обираючи перевірених кредиторів. Як правило, надати кредит можуть дві основні організації – МФО та банк:

 1. У банк можна звертатися за допомогою у разі наявності хорошої кредитної історії, коли є можливість зібрати та підготувати необхідний пакет документів, є час на очікування відповіді з банку. В результаті банк дає гроші в борг під відсотки на тривалий термін.
 2. Але, якщо у вас немає стільки вільного часу на очікування і, ви точно не впевнені – чи схвалить вам банк кредит чи ні, тоді слід звертатися за допомогою до мікрофінансових організацій. До того ж, МФО може надати справді невеликі суми грошей на короткий термін. Ліміт кожна організація встановлює індивідуально: як правило, мінімальна сума починається з позначки в 100 грн. і вище.

Спочатку МФО були створені з метою фінансової підтримки малого бізнесу, який далеко не завжди може отримувати подібну підтримку з боку банків. Незважаючи на це, звичайні люди також стали активно користуватися послугами мікрофінансових організацій, коли треба гроші в борг до зарплати. З цієї причини МФО видають популярні споживчі позики, спеціально розраховані на невеликий термін.

Щоб не потрапити у сітки шахраїв, рекомендується перед початком співпраці з МФО виконати спеціальну перевірку: чи перебуває ця організація в державному реєстрі МФО чи ні. При цьому дані у наданому клієнту договорі про майбутню співпрацю обов’язково повинні співпадати з даними у реєстрі:

 • повна назва МФО та скорочена;
 • ОДРН;
 • ІПН;
 • адреса розташування організації.

Така перевірка допоможе уникнути подальших проблем у процесі співробітництва.

Гроші під проценти

Коли потрібні гроші в борг терміново, кожен клієнт МФО розпочинає детальне вивчення пропозиції, оцінюючи всі ризики для себе. В цьому випадку не варто поспішати та приймати необдумані рішення: потрібно уважно зважити всі «за» та «проти», щоб оцінити свої реальні фінансові можливості. Незважаючи на те, що мікропозики видаються на нетривалий термін, пам’ятайте, що 1% на день – це 30% на місяць.

Як правило, максимальна процентна ставка за короткостроковою позикою (не більше 1 року) становить 1% на день або 365% річних.

Перед тим, як взяти гроші під проценти, слід виконати три простих правила:

Оцінити процентні ставки за кредитом

Рекомендується ознайомитись з наданими індивідуальними умовами договору та загальними умовами. Останні встановлюються МФО в односторонньому порядку.

Особливу увагу приділяємо індивідуальним умовам кожного клієнта

Саме за цих умов можуть бути зазначені інші умови щодо надання додаткових послуг. Такі послуги мають прямий вплив на остаточну суму, яку доведеться повертати.

Перевіряємо повну вартість оформленої позики

Інформація про максимально можливу переплату у відсотках річних та у гривнях вказується вгорі першої сторінки договору з індивідуальними умовами співробітництва.

Коли потрібно взяти гроші під проценти, важливо звертати особливу увагу на надані терміни. Пам’ятайте одне важливе правило, що мікрозайм працює на вас тільки в одному випадку: якщо ви оформили його на невеликий термін. У цій ситуації правило досить просте та зрозуміле навіть для тих, хто раніше ніколи не стикався з подібними кредитами – чим швидше ви сплатите борг, тим меншою буде сума переплат.

За прострочення за спецпозикою буде нараховано неустойку, яка за законом не повинна перевищувати 0,1% від початкової суми боргу за кожен день затримки виплат. При цьому неустойка, під якою прийнято розглядати штраф, пеню та інше, може бути нарахована лише на прострочену частину суми від основного боргу клієнта, а не на зазначені відсотки.

Якщо ви взяли гроші під проценти, при погашенні заборгованості не забувайте зберігати всі чеки, квитанції та інші документи про успішне проведення оплати. Позика вважається повністю або частково погашеною лише у тому випадку, коли кошти надійшли на рахунок або в касу МФО. Додатково можна попросити у кредитора спеціальний документ – довідка про те, що ви як клієнт мікрофінансової організації успішно погасили позику (частина боргу за кредитом).

При цьому клієнтам МФО варто пам’ятати про власні права, які не повинні бути порушені в процесі співпраці. Наприклад, кредитори та колектори згідно із законом України не мають права зловживати власними повноваженнями та навмисно завдавати шкоди майну позичальника, поручителя, загрожувати своїм клієнтам у разі несплати боргу.

Гроші під відсотки      

У разі виникнення будь-яких фінансових труднощів взяти гроші під відсотки в МФО вважається одним із найкращих рішень. В результаті немає необхідності здавати власні речі та різні цінності в ломбард, відвідувати банки, вивчаючи всі пропозиції щодо кредитів. Оформлення позики в МФО – це швидко, безкоштовно та максимально безпечно. Причому оформити кредит може практично кожен:

 • Для цього необов’язково мати офіційне працевлаштування та надавати довідки про свої доходи.
 • Немає потреби в поручителях.
 • Можна отримати гроші під відсотки навіть за наявності поганої кредитної історії.
 • Кредити видають навіть непрацюючим пенсіонерам та студентам.

Але перед тим, як оформити майбутню мікропозику, рекомендується спочатку ознайомитися з важливим списком критеріїв:

 • розмір процентної ставки;
 • сума, яку потрібно позичити;
 • оптимальний термін кредитування;
 • список документів, які можуть знадобитися.

Щодо документів, для швидкого отримання грошей в борг терміново потрібен лише паспорт громадянина України та ІПН.

Важливою перевагою отримання таких мікропозик є можливість отримати гроші у будь-який термін дня та ночі. Усі процедури будуть виконані в режимі онлайн, а тому не потрібно особисто відвідувати організацію з огляду на її графік роботи. Ще один важливий плюс – можливість самостійно обрати найбільш підходящі кредитні послуги. Клієнт вирішує, яка сума йому потрібна і, на який термін. Важливо, щоб терміни, на які вам потрібно позичити гроші під відсотки, співпадали з термінами, протягом яких ви дійсно зможете повернути дані кошти.

Якщо планується оформлення мікропозики «до зарплати», не рекомендується вказувати кінцеву дату повернення коштів день видачі заробітної плати. Завжди потрібно мати кілька днів «про запас». Адже зарплату можуть затримати, а кредитор встигне оформити прострочення за кредитом.

У процесі співпраці з МФО, коли потрібно позичити гроші під відсотки, не варто додатково залучати поручителів, збирати величезний пакет документів, залишати цінну заставу або підтверджувати власну платоспроможність. У такому разі шанс вирішити власну фінансову ситуацію з’являється навіть за наявності поганої кредитної історії.

Серед таких переваг також зазначають:

 1. Можливість отримати гроші у борг на будь-які цілі.
 2. Відсутність прихованих комісій – прозора політика організації.
 3. Гарантований захист персональних даних, оскільки МФО не передає інформацію про своїх клієнтів третім особам.

Одержання зазначеної грошової суми здійснюється оперативно та без відмови. Щоб швидко прорахувати можливий розмір переплат, достатньо скористатися спеціальним кредитним калькулятором.

Гроші в борг на карту     

Перед початком співпраці з МФО рекомендується відзначити кілька важливих відмінностей між даними організаціями та банками. Серед таких відмінностей варто виділити три основні пункти, які відіграють важливу роль у процесі вибору відповідного кредитора:

 1. МФО працює через Інтернет і не має прив’язки до певного офісу. Завдяки цьому організації можуть працювати цілодобово та надавати свої послуги 24/7, вирішуючи проблеми клієнтів у зручний для них час.
 2. На обробку та прийняття заявки витрачається мінімум часу клієнта. У середньому вся процедура триває близько 15-20 хвилин.
 3. Лояльне ставлення до клієнтів: щоб отримати гроші в борг на карту, не потрібно звітувати перед кредиторами щодо своєї місячної заробітної плати.

Основна цільова аудиторія клієнтів МФО – це фізичні особи віком від 18 років. При цьому відсутня сувора прив’язка до соціального статусу кожної людини.

Щоб швидко отримати гроші в борг на карту, потрібно виконати низку простих вимог:

 • Визначитись із найбільш підходящими умовами (програмою) кредитування.
 • Надіслати заявку на отримання коштів в онлайн-режимі.
 • Отримати відповідь в SMS.
 • Дочекатися перерахування зазначеної суми грошей на картку.

Перед початком співпраці потрібно оформити банківську картку, якщо у вас раніше ніколи не було такої картки. Для переказу грошей підходить будь-яка банківська картка.

Щодо максимально допустимої суми за кредитом, ліміт у кожної МФО різний та встановлюється адміністрацією компанії. Як правило, стандартний максимальний ліміт для нових клієнтів становить близько 5000 грн., але в міру користування послугами організації ліміт поступово збільшується.

При виборі відповідної МФО, де можна отримати гроші в борг на карту, рекомендується попередньо ознайомитися з відгуками інших клієнтів на всіляких форумах. Це чудова можливість дізнатися думку з боку, яка допоможе охарактеризувати ту чи іншу організацію.

Мінімальний термін, на який можна оформити мікрозайм, становить кілька днів, а максимальний 1-2 місяці. При цьому клієнту не потрібно розповідати кредиторам, на що саме він планує витратити отримані гроші. Ці кошти навіть можна направити на погашення боргу в банку або в іншій МФО.

Завдяки цьому отримати гроші в борг терміново може кожен охочий, незалежно від часу доби. Це зручна та вельми приваблива альтернатива банківським кредитам із жорсткими умовами. Однією з найважливіших переваг є суттєва економія свого часу. Адже для швидкої подачі анкети знадобиться банківська картка, паспорт та ІПН (або ID картка). Тому на сьогоднішній день мікропозики користуються особливою популярністю серед людей, яким необхідно терміново вирішити свої фінансові проблеми, не виходячи з дому.

Поширені питання та відповіді

Оформити онлайн позику невеликої суми грошей можливо, вказавши в анкеті паспортні дані (номер, серію, дату видачі), ідентифікаційний код, номер банківської картки. Потрібно вписувати лише точні та правдиві відомості про себе, уважно перевіряючи кожен пункт, щоб не допустити помилки.

У разі непогашення кредиту доведеться відповідати. Багато позичальників дотримуються помилкової думки, що якщо кредит був виданий в режимі онлайн і терміново, можна не поспішати з оплатою. МФО має всі необхідні особисті дані позичальника, тому при непогашенні кредиту в зазначені терміни (порушення умов договору), такі дії призведуть до неприємних наслідків.

За прострочення платежу будуть нараховані штрафи. Тому у разі відсутності можливості своєчасно внести плату, рекомендується заздалегідь повідомити кредитора про свою проблему. У деяких випадках кредитор може піти назустріч клієнту та запропонувати таку популярну послугу, як пролонгація позики. Якщо позичальник не повідомляє причину несплати, то йому загрожує підвищення процентної ставки, від чого автоматично збільшується сума заборгованості.

Так, звичайно, дострокове погашення онлайн кредитів можливе і здебільшого лише вітається МФО компаніями.  Кожна компанія розглядає такі випадки індивідуально, тому при виникненні такої необхідності – зв’яжіться з представником своєї МФО компанії щоб дізнатися про свої умови.

Пролонгація кредиту – ідеальний спосіб для позичальника з мінімальними втратами виплатити кредит завдяки додатковому часу від кредитора. Це актуально для тих клієнтів, які з певних причин не можуть вчасно сплатити заборгованість. В результаті їм продовжують термін позики, щоб можна було сплатити борг без пені та штрафних санкцій, а також – щоб у клієнта не виникла погана кредитна історія.

Поширеною послугою вважається реструктуризація кредиту, актуальна для багатьох МФО, які пропонують змінити умови чинного договору позики, що знижує фінансове навантаження на клієнта. Таким чином, позичальник отримує тимчасове відстрочення платежів, збільшення терміну кредиту, надання зменшеної відсоткової ставки і навіть зміну валюти кредиту.

Елена Гришко

Елена Гришко

фінансовий аналітик України.

Лицензіі та основна юрідічна інформація

Огранізація:

Alex Credit

Юридична особа:

ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335

Ліцензія:

ФК № 930 від 08.08.2017

Контакти:

49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх

APR (річна відсоткова ставка):

620,5%

Огранізація:

Credit7

Юридична особа:

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

Ліцензія:

ФК № 1177 від 19.03.2019

Контакти:

04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 23

APR (річна відсоткова ставка):

693,5%

Огранізація:

MoneyBoom

Юридична особа:

ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990

Ліцензія:

IK № 126 від 15.05.2014

Контакти:

01033, Київ, вул. Жилянська, 41

APR (річна відсоткова ставка):

638,75%

Огранізація:

Money4you

Юридична особа:

ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

Ліцензія:

№ 803 від 07.05.2019

Контакти:

03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

APR (річна відсоткова ставка):

675%

Огранізація:

CreditKasa

Юридична особа:

ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

Ліцензія:

№ 2401 від 08.06.2017

Контакти:

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 , (044) 333 52 22

APR (річна відсоткова ставка):

657%