Кредитоліст – це зручний та корисний сервiс пошуку вигiдних пропозицiй вiд найкращих мiкрофiнансових органiзацiй в Украïнi. Рекомендуємо надсилати заявки відразу в декілька мікрофінансових організацій, у такий спосіб ви збільшуєте шанси на отримання кредит онлайн на картку, а також ви зможете обрати для себе найкращі умови кредиту.

moneyveo_creditolist

Перший кредит

до 17 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

CreditPlus

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

10 хвилин

Tradition_logo

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

22 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

credit_kasa

Перший кредит

до 10 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

3 хвилини

money4you_logo

Перший кредит

до 7 000 грн

 Повторний кредит

до 12 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

E-groshi

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

Moneyboom credit online

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 15 000 грн

 Ставка у день

1.75%

Вік

20 - 70 років

Час розгляду

7 хвилин

Credit7_creditolist

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

7 хвилин

Alex_credit_creditolist

Перший кредит

до 4 000 грн

 Повторний кредит

до 18 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18-70 років

Час розгляду

10 хвилин

Зміст:

Мікрозайм без відмов

Популярна ситуація, з якою стикався практично кожен: терміново потрібні гроші, але друзі та родичі не можуть врятувати, а начальник на роботі не видає авансу. У такому разі рятує мікрозайм без відмов. Це чудова можливість зайняти невелику суму грошей на мінімальний термін у будь-який час дня та ночі. Завдяки тому, що такий спосіб вважається досить простим та високоефективним, він користується споживчим попитом для всіх категорій населення. При цьому не потрібно витрачати час на підготовку великої кількості документів, а тому можна швидко знайти вихід із складної життєвої ситуації.

Однак постає логічне питання: де можна взяти мікрозайм без відмов? Банки – не найкращий варіант одразу з кількох причин:

 1. Потрібно витрачати багато вільного часу для підготовки всіх необхідних документів.
 2. Клієнти з поганою кредитною історією у 99% випадків отримують відмову.
 3. Важливо бути офіційно працевлаштованим із стабільним заробітком.
 4. Найчастіше видача грошей здійснюється на тривалий термін, а суми є справді вражаючими, розрахованими на «великі» справи – покупка машини, нерухомості, вкладення у бізнес та інше.

Тому підходящим варіантом є мікрофінансові організації – МФО. Саме дані організації мають мінімальний відсоток відмови та готові допомогти навіть тим, хто має погану кредитну історію.

Мікрозайм без відмов передбачає під собою досить високий відсоток схвалення по запитуваним заявкам. Такий відсоток може досягати близько 95-97% позитивних відповідей з урахуванням загальної кількості заявок, що надходять від клієнтів. Навіть ті позичальники, які мають прострочення кредиту, можуть сміливо розраховувати на схвалення поданої анкети.

Що стосується банків, якщо людина порушила свої фінансові зобов’язання, ймовірність отримання коштів досить мала. Проте питання кредитоспроможності завжди грає ключову роль. Тому треба намагатися своєчасно погашати оформлені кредити, не створюючи собі в майбутньому подібних проблем.

Мікрозайм цілодобово можуть отримати різні категорії громадян:

 • громадяни, яким виповнилося 18 років;
 • пенсіонери віком до 70-75 років;
 • особи, які не мають офіційного працевлаштування або зовсім безробітні
 • студенти.

Кожна МФО має власні вікові рамки, але найчастіше розраховувати на мікрозайм без відмови можуть навіть такі громадяни за наявності українського паспорту та ІПН. Якщо необхідно отримати кошти на картку, тоді потрібно подбати про оформлення банківської картки за її відсутності.

Для отримання безвідмовної мікропозики необхідно відповідати трьом основним критеріям:

 • Вік;
 • Наявність українського громадянства;
 • Наявність постійної реєстрації на конкретну адресу.

При цьому алгоритм подання запиту на мікропозику дуже простий і зрозумілий:

Потрібно надати мінімум вичерпної інформації про себе як клієнта МФО У поданій анкеті варто безпомилково заповнити всі дані та перевірити їх перед відправкою.

Ознайомитись із договором Якщо МФО готова співпрацювати з таким клієнтом, буде складено договір, умови якого потрібно уважно вивчити перед тим, як поставити власний підпис.

Вказати банківську картку Реквізити для зарахування коштів відносяться до списку конфіденційної інформації, тому не передаються стороннім особам.

Для подання заявки знадобиться мінімальний список документів, серед яких варто відзначити лише паспорт та ІПН (у деяких випадках можна і без ІПН) або ID картку. Крім того, знадобиться номер мобільного телефону для авторизації при створенні особистого кабінету. Таким чином, вимоги легко виконуються в короткий часовий проміжок.

Мікрозайм онлайн

Кошти можуть знадобитися в будь-який час дня та ночі, а тому послуга «мікрозайм цілодобово» досить затребувана серед великої кількості людей. Крім того, особливою популярністю користується можливість отримання коштів у борг, не виходячи з дому. Для цього немає потреби особисто відвідувати відділення мікрофінансових структур, достатньо виконати мінімальний список вимог:

 • Мати під рукою мобільний телефон, планшет, ноутбук чи комп’ютер;
 • Отримати доступ до Інтернету;
 • Мати бажання оформити мірозайм онлайн та можливості надалі повернути гроші у зазначені терміни.

Тому операції, що стосуються отримання коштів, можна проводити, незалежно від свого місця знаходження: на роботі, вдома, на навчанні, у подорожі та інше.

Що стосується суми, на яку можна розраховувати при отриманні кредитів без відмови, для нових клієнтів може бути встановлений ліміт – трохи менша сума, ніж при повторному зверненні до МФО (для постійних клієнтів). При цьому позичальники можуть розраховувати на отримання мікропозики без відмов із будь-яких причин на суму від 100-500 грн. (мінімальна сума) до 10 000-15 000 тис. грн. (максимальна сума). Іноді ліміт максимальної суми може досягати 50 000 грн.

Щоб отримати мікрозайм онлайн з мінімальним відсотком відмови, рекомендується спочатку зробити самостійні розрахунки:

 1. Враховуємо суму, яка буде потрібна для поліпшення свого фінансового становища.
 2. Розраховуємо суму повернення з відсотками, посилаючись на кількість днів чи тижнів, на які оформляється мікропозика.

Потрібно тверезо оцінити всю ситуацію і позичати тільки ту суму, яку ви дійсно зможете повернути після закінчення зазначених термінів. Бажано, щоб сума оформленого кредиту разом із нарахованими відсотками не перевищувала половини вашого щомісячного доходу. Якщо у вас нестабільний дохід, який залежить від різних нюансів, тоді потрібно брати суму вашого найменшого місячного доходу, яку вам колись доводилося отримувати.

Перед тим, як оформити мікрозайм онлайн, потрібно правильно розраховувати власні сили і не забувати про те, що позичені гроші все одно доведеться повертати. Тому слід бути акуратними з призначеними термінами: якщо ви хочете позичити гроші до стипендії, пенсії чи зарплати, завжди вказуйте термін повернення боргу на кілька днів пізніше за дані виплати. Це ваше головне «страхування», якщо раптом відбудеться затримка виплат.

Популярність МФО поступово зростає, завдяки величезній кількості переваг, які відзначають для себе клієнти цих організацій:

 1. Сучасні МФО готові видавати суми у борг до 5000 грн. без відмов. Постійні і навіть нові клієнти можуть розраховувати на отримання грошей під 0%.
 2. Відсутність бюрократії, додаткових складнощів та будь-яких затримок у часі. Грамотна організація всієї процедури дозволяє отримати мікрозайми онлайн студентам, пенсіонерам, безробітним та іншим соціально незахищеним категоріям населення.
 3. Заявку можна подавати 24/7 – МФО працюють і вдень, і вночі, без вихідних та святкових днів.
 4. Новим клієнтам часто пропонують всілякі бонуси у вигляді різних акцій та знижок, а для постійних клієнтів мікрофінансових організацій діє програма лояльності. В результаті перші отримують унікальну можливість оформити кредит без відмови та без відсотків, а другі – зможуть виграти цінні призи, знижки до 50% та інше.

Додатково відзначають чудово розвинену систему пролонгацій мікропозик. Коли людина не може сплатити раніше оформлений кредит, достатньо сплатити нараховані відсотки за минулий період та повідомити про свою проблему менеджера МФО. Потрібно виявити своє бажання оформити кредит з пролонгацією. Надана послуга дозволяє подовжити позику без нарахування штрафів та погіршення кредитної історії.

Мікрозайм на карту

Оформити мікрозайм на карту – це чудова можливість не витрачати свій час на відвідування офісу МФО, виконуючи всі необхідні умови в режимі онлайн. Зрозуміти, чому варто звернутися по допомогу саме до мікрофінансової організації, нескладно:

 • Не потрібне оформлення заставних документів;
 • Не відбувається перевірка кредитної історії клієнта;
 • Не потрібно жодного документального підтвердження платоспроможності клієнта, його джерела та розміру щомісячних доходів;
 • Мінімальні обмеження за віком.

Ще один важливий нюанс – відсутнє цільове призначення при видачі мікрозайму на карту. Не потрібно звітувати перед співробітниками МФО, для чого вам знадобилася дана грошова сума у зазначені терміни.

При оформленні заявки на отримання грошей потрібно вказати наступну інформацію про себе як про потенційного клієнта:

 • ПІБ;
 • паспортні дані та ІПН (останній документ є необов’язковим);
 • контактний номер телефону для зв’язку та прив’язки особистого кабінету;
 • адреса електронної пошти для отримання листів із важливою інформацією;
 • реквізити картки будь-якого банку.

Карта для зарахування коштів справді може бути отримана у будь-якому українському банку. Єдина умова: картка повинна відповідати платіжній системі Visa або MasterCard.

При цьому процедура підписання кредитного договору здійснюється в режимі онлайн. Замість звичного підпису позичальник повинен буде надіслати СМС-підтвердження або електронний лист зі своєю згодою на подальшу співпрацю. Весь процес, починаючи із заповнення заявки та закінчуючи зарахуванням коштів триває не більше 20-30 хвилин. Найчастіше процедура здійснюється за 15 хвилин.

Оформляючи мікрозайм на карту, деякі позичальники забувають одну важливу умову – гроші обов’язково потрібно повернути вчасно. Якщо з якихось причин клієнт не має можливості своєчасно віддати борг, не погашати мікропозику – це не вирішення проблеми. У такому разі співробітники МФО будуть змушені нарахувати пеню за прострочення платежу. Єдиним правильним рішенням є звернення за допомогою до менеджерів, які зможуть знайти вихід із ситуації. Найчастіше співробітники МФО пропонують такі поширені варіанти:

 • видати відстрочку за мікропозикою;
 • збільшити терміни кредитування;
 • запропонувати скористатися програмою рефінансування (взяти новий мікрозайм на карту) та інше.

В іншому випадку справа буде передана на розгляд колекторам. Тому перед оформленням мікропозик слід детально проаналізувати процес їх подальшого погашення.

Якщо дотримуватися умов МФО, оформляючи мікропозику цілодобово, вигоди помітні неозброєним оком. Політика мікрофінансових організацій будується на лояльності по відношенню до кожного клієнта: як до постійних, так і нових. Ніякого шахрайства та відсутність «підводного каміння». Всі умови такого мікрокредитування знаходяться у вільному доступі, а тому кожен охочий може з ними ознайомитись.

Вся інформація щодо процентних ставок, термінів останньої виплати боргу та максимально зазначених лімітів – доступна на сайті організації. Для отримання грошей на карту швидко та без відмов клієнти зможуть скористатися популярною послугою миттєвого оформлення угоди. Перерахування коштів відбувається на дебетові чи кредитні банківські картки, які обов’язково мають бути оформлені на ім’я позичальника.

Поширені питання та відповіді

Оформити онлайн позику невеликої суми грошей можливо, вказавши в анкеті паспортні дані (номер, серію, дату видачі), ідентифікаційний код, номер банківської картки. Потрібно вписувати лише точні та правдиві відомості про себе, уважно перевіряючи кожен пункт, щоб не допустити помилки.

У разі непогашення кредиту доведеться відповідати. Багато позичальників дотримуються помилкової думки, що якщо кредит був виданий в режимі онлайн і терміново, можна не поспішати з оплатою. МФО має всі необхідні особисті дані позичальника, тому при непогашенні кредиту в зазначені терміни (порушення умов договору), такі дії призведуть до неприємних наслідків.

За прострочення платежу будуть нараховані штрафи. Тому у разі відсутності можливості своєчасно внести плату, рекомендується заздалегідь повідомити кредитора про свою проблему. У деяких випадках кредитор може піти назустріч клієнту та запропонувати таку популярну послугу, як пролонгація позики. Якщо позичальник не повідомляє причину несплати, то йому загрожує підвищення процентної ставки, від чого автоматично збільшується сума заборгованості.

Так, звичайно, дострокове погашення онлайн кредитів можливе і здебільшого лише вітається МФО компаніями.  Кожна компанія розглядає такі випадки індивідуально, тому при виникненні такої необхідності – зв’яжіться з представником своєї МФО компанії щоб дізнатися про свої умови.

Пролонгація кредиту – ідеальний спосіб для позичальника з мінімальними втратами виплатити кредит завдяки додатковому часу від кредитора. Це актуально для тих клієнтів, які з певних причин не можуть вчасно сплатити заборгованість. В результаті їм продовжують термін позики, щоб можна було сплатити борг без пені та штрафних санкцій, а також – щоб у клієнта не виникла погана кредитна історія.

Поширеною послугою вважається реструктуризація кредиту, актуальна для багатьох МФО, які пропонують змінити умови чинного договору позики, що знижує фінансове навантаження на клієнта. Таким чином, позичальник отримує тимчасове відстрочення платежів, збільшення терміну кредиту, надання зменшеної відсоткової ставки і навіть зміну валюти кредиту.

Елена Гришко

Елена Гришко

фінансовий аналітик України.

Лицензіі та основна юрідічна інформація

Огранізація:

Alex Credit

Юридична особа:

ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335

Ліцензія:

ФК № 930 від 08.08.2017

Контакти:

49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх

APR (річна відсоткова ставка):

620,5%

Огранізація:

Credit7

Юридична особа:

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

Ліцензія:

ФК № 1177 від 19.03.2019

Контакти:

04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 23

APR (річна відсоткова ставка):

693,5%

Огранізація:

MoneyBoom

Юридична особа:

ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990

Ліцензія:

IK № 126 від 15.05.2014

Контакти:

01033, Київ, вул. Жилянська, 41

APR (річна відсоткова ставка):

638,75%

Огранізація:

Money4you

Юридична особа:

ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

Ліцензія:

№ 803 від 07.05.2019

Контакти:

03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

APR (річна відсоткова ставка):

675%

Огранізація:

CreditKasa

Юридична особа:

ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

Ліцензія:

№ 2401 від 08.06.2017

Контакти:

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 , (044) 333 52 22

APR (річна відсоткова ставка):

657%