Кредитоліст – це зручний та корисний сервiс пошуку вигiдних пропозицiй вiд найкращих мiкрофiнансових органiзацiй в Украïнi. Рекомендуємо надсилати заявки відразу в декілька мікрофінансових організацій, у такий спосіб ви збільшуєте шанси на отримання кредит онлайн на картку, а також ви зможете обрати для себе найкращі умови кредиту.

moneyveo_creditolist

Перший кредит

до 17 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

CreditPlus

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

10 хвилин

Tradition_logo

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

22 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

credit_kasa

Перший кредит

до 10 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

3 хвилини

money4you_logo

Перший кредит

до 7 000 грн

 Повторний кредит

до 12 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

E-groshi

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

Moneyboom credit online

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 15 000 грн

 Ставка у день

1.75%

Вік

20 - 70 років

Час розгляду

7 хвилин

Credit7_creditolist

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

7 хвилин

Alex_credit_creditolist

Перший кредит

до 4 000 грн

 Повторний кредит

до 18 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18-70 років

Час розгляду

10 хвилин

Зміст:

Позика онлайн 

Послуга позика на карту в режимі онлайн користується особливим споживчим попитом серед багатьох людей, яким з певних причин знадобилися терміново гроші. Звертатися до банків – недоцільно, оскільки доведеться витрачати багато часу на підготовку документів. Крім того, високі ризики отримання відмови.

Тому рекомендується звернутися до МФО, де можна оперативно оформити онлайн позику на карту, не виходячи з дому. Це небанківські структури, які пропонують швидкий процес отримання грошових коштів за наявністю мінімального пакету документів і без необхідності підтверджувати своє офіційне місце роботи.

Функціонування МФО повністю відрізняється від роботи банків. Єдине, що об’єднує ці структури – це видача кредитів. Але перед тим, як оформити миттєву позику, рекомендується приділити увагу процедурі вибору відповідної організації:

 1. Максимальний ліміт позики при першому візиті. Якщо вам спочатку потрібна невелика сума (до 5 000 грн.), тоді цей пункт можна пропустити, оскільки часто максимальний ліміт не менше 10 000 грн.
 2. На який період МФО видає позику онлайн на карту і під який відсоток.
 3. Чи є пільговий період, пролонгація позики, реструктуризація. Про ці нюанси потрібно дізнатися заздалегідь, навіть якщо ви не плануєте виконувати прострочення за кредитом і точно впевнені у своєчасному поверненні.
 4. Чи пропонує МФО всілякі вітальні бонуси, акції, промокоди та інші заохочення для нових клієнтів.
 5. Ознайомитись з відгуками інших користувачів, які раніше оформляли позику на карту терміново та можуть поділитись своїми особистими враженнями від співпраці.
 6. Дізнатися заздалегідь розмір штрафу, пені, які будуть нараховані у разі прострочення кредиту.

Головною перевагою співробітництва з МФО вважається спрощена система видачі позик на різні грошові суми.
При виборі конкретної суми позики важливо бути уважними і точно прорахувати, за який період ви зможете погасити борг. Якщо потрібно взяти онлайн позику на картку до зарплати, до пенсії, до стипендії та інше, тоді потрібно враховувати дату, коли ви маєте отримати дані виплати.
Формула розрахунку досить проста: до зазначеної дати додаємо ще кілька днів про запас. Адже пенсію можуть затримати, стипендію видати трохи згодом, а тому варто перестрахуватися, щоб не отримати штраф.

При цьому у МФО клієнтам запропоновано максимально спрощений варіант видачі коштів. Для отримання грошей на карту клієнту не потрібно пояснювати співробітникам організації, для чого вони йому знадобилися терміново і в такій кількості. Крім того, отримати зазначену суму можна у будь-який час дня та ночі, і у святкові, і у вихідні дні, коли більшість банків закриті.

Зручний спосіб отримання виключає необхідність витрачати свій час на підготовку пакету документів, на те, щоб особисто відвідати фінансову організацію – всі процедури відбуваються в режимі онлайн. Це істотна економія зусиль і, головне, часу клієнта.

Онлайн позика на карту

Позика до зарплати на карту – популярна послуга для кожного, незалежно від віку, соціального статусу та інших відмінностей. Щоб оформити кредит, спочатку важливо обрати певну МФО з відповідними умовами співробітництва.

Для цього слід пам’ятати про такі важливі особливості:

 • умови надання онлайн позики (грошей);
 • терміни – максимальні та мінімальні;
 • надання гарантій та інша важлива інформація для кожного клієнта.

Крім того, у МФО немає строгих вимог до клієнтів, а тому скористатися послугами зможе кожен охочий. Найчастіше такі організації висувають наступний перелік простих вимог:

 • наявність українського паспорту;
 • бути повнолітнім – часто МФО готові видати позику людям віком від 18 до 65 або навіть до 70 років;
 • бажано не мати великих прострочень за раніше оформленими позиками у цій організації чи інших структурах;
 • бажано не мати непогашених позик в інших МФО (хоча деякі клієнти беруть швидку позику на карту в одній організації, щоб сплатити заборгованість в іншій МФО).

Дотримуючись вищевказаних вимог, кожен клієнт отримує високий шанс на те, що його прохання буде схвалено.
Перед тим, як розпочати свою співпрацю з МФО та отримати позику онлайн без паспорта або лише за паспортом (без додаткових документів з місця роботи), рекомендується уважно ознайомитись з умовами, зазначеними у договорі. Адже саме в договорі вказані всі права та обов’язки клієнта та організації, яка надає власні послуги. Додатковим пунктом обов’язково вказано різні форс-мажорні обставини, штрафні санкції у разі несвоєчасного погашення позики.

Клієнту не потрібно надавати довідку з місця роботи, підтверджуючи свою платоспроможність, не потрібна й довідка про доходи, доводячи, що оформлена сума буде точно повернена протягом 1 місяця або раніше (залежно від того, на який термін було оформлено позику).
Найчастіше, щоб отримати онлайн позику на карту без відмов, потрібно:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • реквізити банківської картки, на яку необхідно зарахувати зазначену суму.

Карткою для зарахування позики може стати будь-яка карта українського банку – Visa або MasterCard.

Популярність оформлення онлайн позик за допомогою МФО обумовлена безліччю різноманітних переваг. Серед таких переваг взаємовигідного співробітництва варто відзначити:

 1. Прозору політику – відсутність прихованих платежів, різних комісій, про які співробітники МФО заздалегідь не попереджають своїх клієнтів.
 2. Лояльність – видача позик здійснюється навіть для безробітних, для тих, хто вже має погану кредитну історію.
 3. Простий і швидкий спосіб отримання – для оформлення знадобиться мінімум документів, серед яких має бути паспорт, ІПН (не завжди потрібний) та карта, куди зараховувати кошти. 

Додатково варто відзначити особливий комфорт при отриманні мікропозики, тому що немає потреби особисто відвідувати офіс МФО – весь процес виконується в режимі онлайн зі швидким грошовим переказом на вказану картку клієнта. 

Поширені питання та відповіді

Оформити онлайн позику невеликої суми грошей можливо, вказавши в анкеті паспортні дані (номер, серію, дату видачі), ідентифікаційний код, номер банківської картки. Потрібно вписувати лише точні та правдиві відомості про себе, уважно перевіряючи кожен пункт, щоб не допустити помилки.

У разі непогашення кредиту доведеться відповідати. Багато позичальників дотримуються помилкової думки, що якщо кредит був виданий в режимі онлайн і терміново, можна не поспішати з оплатою. МФО має всі необхідні особисті дані позичальника, тому при непогашенні кредиту в зазначені терміни (порушення умов договору), такі дії призведуть до неприємних наслідків.

За прострочення платежу будуть нараховані штрафи. Тому у разі відсутності можливості своєчасно внести плату, рекомендується заздалегідь повідомити кредитора про свою проблему. У деяких випадках кредитор може піти назустріч клієнту та запропонувати таку популярну послугу, як пролонгація позики. Якщо позичальник не повідомляє причину несплати, то йому загрожує підвищення процентної ставки, від чого автоматично збільшується сума заборгованості.

Так, звичайно, дострокове погашення онлайн кредитів можливе і здебільшого лише вітається МФО компаніями.  Кожна компанія розглядає такі випадки індивідуально, тому при виникненні такої необхідності – зв’яжіться з представником своєї МФО компанії щоб дізнатися про свої умови.

Пролонгація кредиту – ідеальний спосіб для позичальника з мінімальними втратами виплатити кредит завдяки додатковому часу від кредитора. Це актуально для тих клієнтів, які з певних причин не можуть вчасно сплатити заборгованість. В результаті їм продовжують термін позики, щоб можна було сплатити борг без пені та штрафних санкцій, а також – щоб у клієнта не виникла погана кредитна історія.

Поширеною послугою вважається реструктуризація кредиту, актуальна для багатьох МФО, які пропонують змінити умови чинного договору позики, що знижує фінансове навантаження на клієнта. Таким чином, позичальник отримує тимчасове відстрочення платежів, збільшення терміну кредиту, надання зменшеної відсоткової ставки і навіть зміну валюти кредиту.

Елена Гришко

Елена Гришко

фінансовий аналітик України.

Лицензіі та основна юрідічна інформація

Огранізація:

Alex Credit

Юридична особа:

ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335

Ліцензія:

ФК № 930 від 08.08.2017

Контакти:

49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх

APR (річна відсоткова ставка):

620,5%

Огранізація:

Credit7

Юридична особа:

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

Ліцензія:

ФК № 1177 від 19.03.2019

Контакти:

04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 23

APR (річна відсоткова ставка):

693,5%

Огранізація:

MoneyBoom

Юридична особа:

ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990

Ліцензія:

IK № 126 від 15.05.2014

Контакти:

01033, Київ, вул. Жилянська, 41

APR (річна відсоткова ставка):

638,75%

Огранізація:

Money4you

Юридична особа:

ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

Ліцензія:

№ 803 від 07.05.2019

Контакти:

03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

APR (річна відсоткова ставка):

675%

Огранізація:

CreditKasa

Юридична особа:

ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

Ліцензія:

№ 2401 від 08.06.2017

Контакти:

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 , (044) 333 52 22

APR (річна відсоткова ставка):

657%

Copyright © 2022 Всі права захищені - Кредитоліст