Кредитоліст – це зручний та корисний сервiс пошуку вигiдних пропозицiй вiд найкращих мiкрофiнансових органiзацiй в Украïнi. Рекомендуємо надсилати заявки відразу в декілька мікрофінансових організацій, у такий спосіб ви збільшуєте шанси на отримання кредит онлайн на картку, а також ви зможете обрати для себе найкращі умови кредиту.

moneyveo_creditolist

Перший кредит

до 17 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

CreditPlus

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

10 хвилин

Tradition_logo

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

22 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

credit_kasa

Перший кредит

до 10 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

3 хвилини

money4you_logo

Перший кредит

до 7 000 грн

 Повторний кредит

до 12 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 70 років

Час розгляду

5 хвилин

E-groshi

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 25 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

5 хвилин

Moneyboom credit online

Перший кредит

до 8 000 грн

 Повторний кредит

до 15 000 грн

 Ставка у день

1.75%

Вік

20 - 70 років

Час розгляду

7 хвилин

Credit7_creditolist

Перший кредит

до 15 000 грн

 Повторний кредит

до 20 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18 - 65 років

Час розгляду

7 хвилин

Alex_credit_creditolist

Перший кредит

до 4 000 грн

 Повторний кредит

до 18 000 грн

 Ставка у день

0.01%

Вік

18-70 років

Час розгляду

10 хвилин

Зміст:

Цілодобові кредити онлайн

Будь-які фінансові взаємодії – це величезний ризик і для того, хто бере у борг, і для того, хто віддає власні гроші. Саме тому при оформленні кредиту в банках клієнту доводиться витрачати свій час на збір і підготовку великої кількості документів. Крім того, банки мають певний графік роботи, а отже отримати кредит цілодобово не вдасться.
 
Але найчастіше необхідність у грошах виникає пізно увечері, у святкові чи вихідні дні. У такому разі доцільно звертатися за допомогою до мікрофінансових організацій – МФО. Перевага таких організація полягає в тому, що позичальником може стати навіть та людина, у якої відзначають погану кредитну історію або відкриті прострочення кредиту в інших фінансових організаціях.
 
МФО акцент робить не лише на минуле клієнта, а й на його фактичну відповідальність. Нові клієнти з поганою кредитною історією можуть розраховувати на отримання невеликих сум: розмір суми кожна МФО визначає самостійно. Це має бути така сума, яку не шкода буде втратити у разі невиконання позичальником зобов’язання щодо своєчасної виплати.
 
Однак не варто розраховувати на те, що можна взяти кредит онлайн на картку цілодобово і не повернути його або повернути, але з великим простроченням. Це серйозні фінансові організації, які також ретельно прораховують власні дії, аналізують інформацію про кожного клієнта.
Найчастіше отримати кредит можна навіть з поточними простроченнями, але при цьому позичальник отримує певний перелік умов:
 
 1. Максимально допустима сума оформлення кредиту становить 5000 грн. У деяких випадках ця сума може бути меншою.
 2. Термін кредитування – не більше ніж 1 місяць. У цій ситуації діє таке правило: чим менший термін повернення грошових коштів, тим більше шансів отримати позитивну відповідь.
 3. Повернути оформлений кредит можна декількома зручними способами: термінали, банківські каси, через особистий кабінет та інше. Кожен клієнт зможе підібрати для себе найбільш вдалий і зручний спосіб з мінімальною кількістю часу, який потрібно витратити на переказ певної суми.
 
Якщо термін погашення кредиту наближається, але позичальник вже розуміє, що не встигне погасити всю суму, завжди можна звернутися за допомогою до менеджера МФО. Відмінним рішенням є пролонгація позики, що передбачає продовження кредиту з подальшою виплатою всіх нарахованих відсотків і штрафів за минулий період. Таке рішення допоможе зберегти хорошу кредитну історію і розібратися з проблемами, що виникли.

Як отримати кредит цілодобово та швидко

Звернутися до МФО, з якою раніше клієнт не мав справи, досить просто. Такі організації лояльні навіть до «проблемних» позичальників, а якщо йдеться про клієнта з чистою чи гарною кредитною історією, отримати позитивну відповідь можуть 99% позичальників.
 
Щоб взяти кредит онлайн цілодобово, потрібно слідувати такій інструкції:
 
 1. Перед подачею заявки спочатку тверезо оцінюйте свої шанси на отримання кредиту на зазначену суму. Якщо ви знаєте про свою погану історію, найкраще оформити кредит на невелику суму і короткий термін.
 2. Обирайте МФО, з якою раніше не співпрацювали – таким чином у вас буде більше шансів на схвалення заявки.
 3. Уважно ознайомтесь із усіма умовами, на яких доведеться співпрацювати.
 4. Подайте заявку та чекайте відповіді від співробітників мікрофінансової організації.
 5. Підпишіть договір, не забуваючи попередньо ознайомитися з ним.
 6. Отримайте зазначену грошову суму на рахунок та не забувайте про її своєчасне повернення.
 
Навіть найлояльніші організації можуть відмовитися від надання кредиту клієнту. Але причиною відмови є не погана кредитна історія, а помилки при заповненні анкети. Тому важливо бути уважними та не допускати таких банальних помилок.
 
Якщо у вас немає кредитної історії або є позитивна кредитна історія, тоді процедура оформлення кредитів онлайн цілодобово виглядає так:
 
 1. Потрібно визначитися з вибором відповідної МФО, яка працює 24/7 – враховуємо максимальні суми та терміни, з якими працює організація.
 2. Якщо клієнта влаштовують запропоновані умови співпраці, можна розпочати заповнення запропонованої анкети. Як правило, для анкети потрібно вказати ПІБ, номер телефону для швидкого зв’язку з позичальником та адресу електронної пошти, на яку буде надіслано копію договору про співпрацю.
 3. Додатково знадобиться відсканована версія паспорту та ІПН (необов’язково).
 4. Чекаємо на відповідь від співробітників МФО.
 5. Знайомимося з умовами наданого договору, залишаємо номер картки, яку потрібно зарахувати необхідну суму.
 6. Чекаємо на зарахування грошей на карту.
 
Щодо картки, на яку потрібно зарахувати кошти, можна використовувати будь-яка банківську картку – Visa або MasterCard.
 

Переваги та особливості отримання цілодобових кредитів онлайн

Кредит на карту цілодобово – це швидкий і простий спосіб вирішити свої фінансові проблеми, не виходячи з дому. Раніше для отримання кредиту необхідно було знайомитися з графіком роботи банків, витрачати час на попередню консультацію з менеджером та очікування своєї черги. Крім того, банки вимагають обов’язкову наявність довідки про свої доходи, щоб точно впевнитись у «фінансовій подушці» кожного клієнта.
 
Серед основних переваг співпраці з мікрофінансовими організаціями слід зазначити:
 
 1. Цілодобовий графік роботи – це одна з основних відмінностей МФО перед звичайними банками. Усі мікрофінансові організації працюють 24/7 – без вихідних, святкових днів, надаючи кредит і вдень, і вночі. Додатково позичальники можуть розраховувати на цілодобову підтримку з боку співробітників МФО.
 2. Оформлення кредиту в режимі онлайн – у результаті отримати кредит можуть усі жителі України незалежно від свого місцезнаходження. Не потрібно витрачати час на особисте відвідування офісів, всі операції виконуються в режимі онлайн: починаючи з подання заявки, закінчуючи отримання потрібної суми на картку та її погашенням.
 3. Прозорі тарифи – при використанні мікрокредитів клієнти можуть бути точно впевнені у відсутності прихованих комісій та інших платежів, про які МФО не вказує ні у договорі, ні під час особистої консультації позичальників.
 4. Мінімальний список вимог до потенційних позичальників – отримати кредит на карту онлайн цілодобово може будь-який українець віком від 18 до 65 років (у деяких випадках кредити надають клієнтам віком до 70 років). 
 
При цьому не знадобляться додаткові контакти поручителів, не важливий розмір щомісячної заробітної плати та її наявність у цілому. Отримати кредит можуть навіть студенти, пенсіонери та люди без постійного місця роботи. Крім того, такі організації забезпечують отримання кредиту у 97% випадках, а значить кількість відмов, порівняно з банками, є мінімальною.
 
Додатковим бонусом для клієнтів є також й швидка обробка заявок, що надходять. Час очікування в середньому варіюється в межах 10-15 хвилин. Це пов’язано з тим, що заявки обробляються в автоматичному режимі. Для порівняння: для очікування відповіді від банку знадобиться від кількох годин до кількох днів, залежно від зазначеної суми кредиту. Тому МФО є чудовим варіантом, коли гроші потрібні терміново і немає часу на тривале очікування.
 
 

Поширені питання та відповіді

Оформити онлайн позику невеликої суми грошей можливо, вказавши в анкеті паспортні дані (номер, серію, дату видачі), ідентифікаційний код, номер банківської картки. Потрібно вписувати лише точні та правдиві відомості про себе, уважно перевіряючи кожен пункт, щоб не допустити помилки.

У разі непогашення кредиту доведеться відповідати. Багато позичальників дотримуються помилкової думки, що якщо кредит був виданий в режимі онлайн і терміново, можна не поспішати з оплатою. МФО має всі необхідні особисті дані позичальника, тому при непогашенні кредиту в зазначені терміни (порушення умов договору), такі дії призведуть до неприємних наслідків.

За прострочення платежу будуть нараховані штрафи. Тому у разі відсутності можливості своєчасно внести плату, рекомендується заздалегідь повідомити кредитора про свою проблему. У деяких випадках кредитор може піти назустріч клієнту та запропонувати таку популярну послугу, як пролонгація позики. Якщо позичальник не повідомляє причину несплати, то йому загрожує підвищення процентної ставки, від чого автоматично збільшується сума заборгованості.

Так, звичайно, дострокове погашення онлайн кредитів можливе і здебільшого лише вітається МФО компаніями.  Кожна компанія розглядає такі випадки індивідуально, тому при виникненні такої необхідності – зв’яжіться з представником своєї МФО компанії щоб дізнатися про свої умови.

Пролонгація кредиту – ідеальний спосіб для позичальника з мінімальними втратами виплатити кредит завдяки додатковому часу від кредитора. Це актуально для тих клієнтів, які з певних причин не можуть вчасно сплатити заборгованість. В результаті їм продовжують термін позики, щоб можна було сплатити борг без пені та штрафних санкцій, а також – щоб у клієнта не виникла погана кредитна історія.

Поширеною послугою вважається реструктуризація кредиту, актуальна для багатьох МФО, які пропонують змінити умови чинного договору позики, що знижує фінансове навантаження на клієнта. Таким чином, позичальник отримує тимчасове відстрочення платежів, збільшення терміну кредиту, надання зменшеної відсоткової ставки і навіть зміну валюти кредиту.

Елена Гришко

Елена Гришко

фінансовий аналітик України.

Лицензіі та основна юрідічна інформація

Огранізація:

Alex Credit

Юридична особа:

ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335

Ліцензія:

ФК № 930 від 08.08.2017

Контакти:

49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх

APR (річна відсоткова ставка):

620,5%

Огранізація:

Credit7

Юридична особа:

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492

Ліцензія:

ФК № 1177 від 19.03.2019

Контакти:

04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 23

APR (річна відсоткова ставка):

693,5%

Огранізація:

MoneyBoom

Юридична особа:

ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990

Ліцензія:

IK № 126 від 15.05.2014

Контакти:

01033, Київ, вул. Жилянська, 41

APR (річна відсоткова ставка):

638,75%

Огранізація:

Money4you

Юридична особа:

ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369

Ліцензія:

№ 803 від 07.05.2019

Контакти:

03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87

APR (річна відсоткова ставка):

675%

Огранізація:

CreditKasa

Юридична особа:

ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598

Ліцензія:

№ 2401 від 08.06.2017

Контакти:

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 , (044) 333 52 22

APR (річна відсоткова ставка):

657%

Copyright © 2022 Всі права захищені - Кредитоліст